O mnie

Kilka słów o mnie

Time2CelebrateMam na imię Antonina i jestem Animatorem zabaw dla dzieci. Z wykształcenia jestem nauczycielem języka francuskiego i od zawsze pasjonowała mnie praca z najmłodszymi. Jestem tutaj, aby pomóc Ci ubogacić przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka lub zabrać dzieci w świat zabawy podczas Twojej uroczystości takiej jak wesele, komunia czy jubileusz. Radość i uśmiech dzieci to mój priorytet.

Informacja o firmie: Pomysł powstania Time2Celebrate zrodził się z miłości do najmłodszych oraz z pasji do pracy z nimi. Dzieci to stworzenia o czystych i szczerych sercach i to dlatego tak wspaniale się z nimi pracuje 🙂

Time2CelebrateOferta: Każdego klient zapraszam do indywidualnego kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji. Ofertę zawsze ustalam indywidualnie, ponieważ chcę, aby była ona całkowicie dopasowana do klienta. Jeśli są to urodziny to staram się, by animacje zostały tak przygotowane by cieszyły zarówno Solenizanta jak i jego gości – wówczas dopytuję rodziców o zainteresowania i upodobania Solenizanta przemycając ich elementy w zabawach. Stałym elementem mojej pracy z dziećmi jest wspólne tworzenie pamiątki, która zostaje po uroczystości i jest wspaniałym prezentem dla Solenizanta od wszystkich gości. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć jak również do śledzenia mojego fanpage gdzie można na bieżąco obserwować efekty mojej pracy 🙂 serdecznie zapraszam do kontaktu. Nie wahaj się, zadzwoń 🙂 Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Oferta

Przyjęcia urodzinowe
Animacje podczas uroczystości i imprez plenerowych
Dodatkowe atrakcje
 • możliwość wynajmu żywej maskotki na przyjęcie urodzinowe, weselne itp.
  Posiadam do wyboru dwie maskotki : Kubuś puchatek i Tygrysek
  Dodatkowo możliwość wykonania zdjęć w cenie !
 • URODZINOWA PINIATA » Hit imprez dla dzieci !
  Do wyboru pusta (wersja tańsza – rodzic wypełnia sam słodyczami) lub pełna – gotowa w 100% do użycia
 • WATA CUKROWA » biała i kolorowa !
  Jednorazowa dopłata – bez limitu wata 🙂